WI-FI-СИСТЕМИ

проектуємо, виконуємо монтаж та тонку настройку складних wifi-систем на обладнанні mikrotik та ubiquiti

shape-image
pngegg 35

Wi-Fi-система

- це комплекс спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення, яке дозволяє покрити територію будь-якої площі щільним, стабільним і безперервним сигналом високошвидкісного Wi-Fi.

Ми встановлюємо Wi-Fi для:

designer 20
Мереж провайдерів Інтернету, де немає можливості використовувати кабелі
designer 22
Доступ до ресурсів компаній в корпоративних мережах
designer 4
Коворкінгів
designer 2
Офісів
designer 8
Складів
designer 3
Житлових приміщень
designer 19
Виставкових комплексів
designer 17
Конференц-залів
designer 7
Готелів
designer 16
Ресторанів
camera3
Відеоспостереження
router2
Публічних точок доступу

Ми створюємо мережі, що складаються від 1 до декількох СОТЕН пристроїв.

Але на відміну від звичайних сисадмінів, ми розбираємося в фізиці технології.

Можна досить легко, володіючи базовими навичками роботи з ІТ, підключити Wi-Fi вдома, встановити декілька Wi-Fi-роутерів у невеликий офіс, але далеко не факт, що з'єднання буде якісним. Сигнал Wi-Fi - це хвилі на певній частоті, а впливати на їх поширення можуть: бетонні стіни, інші пристрої, неправильне розташування тощо.

Існує варіант, в якому можна отримати якісну мережу у 95% випадків - звернутися до професіоналів для створення Wi-Fi-системи.

4 1

Наш підхід до створення Wi-Fi-мереж

pngegg 36
Радіорозвідка
Ця послуга є платною, оскільки сам процес радіорозвідки трудомісткий. Однак у деяких випадках вона є необхідною. В рамках цієї послуги досліджуються джерела перешкод для Wi-Fi-обладнання та відбувається візуалізація того, що відбувається в «ефірі».
Планування
Мережа Wi-Fi потребує уваги та чіткого планування. Звичайно, можна розмістити Wi-Fi-передавачі в приміщеннях без плану, але це не забезпечить комфортної роботи користувачів. Планування дозволяє правильно створити Wi-Fi-систему, щоб вона приносила бізнесу прибуток або була зручною для вас.
Закупівля обладнання
Після того, як на етапі планування визначено кількість і розташування пристроїв, обладнання закуповується в потрібній кількості (якщо воно не було заздалегідь надано замовником).
Пуско-наладочні роботи
Встановлення обладнання та запуск системи – один із найскладніших етапів процесу. Інсталяція обладнання повинна здійснюватися у суворій відповідності з планом. Якщо створенням Wi-Fi-системи з самого початку займаються професіонали, вона зможе задовольнити практично всі ваші вимоги до якості мережі.
pngegg 36

Захищаємо Wi-Fi-системи

Захист Wi-Fi - це не лише встановлення пароля. Корпоративні Wi-Fi-мережі повинні бути безпечними. Для захисту Wi-Fi ми використовуємо:

ПЕРЕГЛЯД СТАТИСТИКИ ТА ЛОГІВ
01
ПРОТОКОЛИ ДОДАТКОВОЇ АВТЕНТИФІКАЦІЇ
02
ОБМЕЖЕННЯ КОРИСТУВАЧНИХ ДІЙ
03
ДОДАТКОВІ НАЛАШТУВАННЯ ФАЄРВОЛІВ
04
СЕГМЕНТАЦІЮ МЕРЕЖ
05
ВИМКНЕННЯ WI-FI ЗА РОЗКЛАДОМ
06
VPN в мережі Wi-Fi
07
І інші засоби захисту
08
WI-FI SYSTEMS
Виправмо помилки у вашій існуючій системі або сплануємо нову! Вас не влаштовує, як працює Wi-Fi вдома чи в компанії? Наші спеціалісти готові прийти до вас на допомогу та удосконалити Wi-Fi-систему.

    Додаткові можливості для Wi-Fi, які ми можемо налаштувати:

    Wi-Fi радари

    Якщо на пристрої користувача увімкнено Wi-Fi, система запам'ятає його. Якщо людина проходила повз ваш офіс, кафе або інше приміщення компанії, дані про її пристрій будуть зберігатися в системі. Ця інформація дозволяє використовувати її в маркетингу та покращувати таргетинг.

    01

    Wi-Fi з собою

    Зазвичай, ця функція є популярною серед клієнтів готелів або працівників офісів. Користувачеві надається портативний Wi-Fi-передавач, який може працювати від акумуляторів і Power Bank. Це позитивно позначиться на рівні обслуговування клієнтів або зручності роботи.

    02

    Авторизація за номером телефону

    Авторизація за номером телефону є зручним та безпечним способом контролю доступу до Wi-Fi мережі. Вона дозволяє швидко та ефективно ідентифікувати користувачів, не потребуючи додаткових паролів або ідентифікаційних кодів. Крім того, цей метод є додатковим шаром захисту, оскільки потрібний номер телефону може бути пов'язаний з конкретним користувачем, забезпечуючи більшу впевненість у безпеці мережі.

    03

    Wi-Fi на дачі

    На ваш дачний будинок встановлюється потужна антена, яка може приймати сигнал від спеціальних Wi-Fi мостів. Це дозволяє забезпечити доступ до мережі там, де витратно або неможливо прокласти провідне підключення.

    04

    Від яких параметрів залежить ціна Wi-Fi-системи:

    icons8 wi fi router internet hub 80
    Кількість Wi-Fi-обладнання
    icons8 sistema 100
    Вимоги до системи
    icons8 network 64
    Специфіка Wi-Fi-мережі