Монтаж та модернізація структурованих кабельних систем (СКС)

проектуємо, встановлюємо, модернізуємо СКС, налаштовуємо мережеве обладнання, виконуємо роботу "під ключ" - від складання технічного завдання до здачі проекту

shape-image

СКС (СТРУКТУРОВАНА КАБЕЛЬНА СИСТЕМА)

- це комплекс кабелів зв'язку та комутаційного обладнання, який є основою всіх мережевих з'єднань компанії. СКС існує в будь-якій організації, яка працює з Інтернетом, а правильно організована кабельна система забезпечує комфорт та стабільність роботи.
pngegg 53

СКЛАД СКС

Кабелі
Розетки
Комутаційні панелі
Активне мережеве обладнання
Обладнання для кабельної укладки та інші компоненти
348832823 647493070774012 6996694243760176974 n
165567085 2258810244252102 7931857215282150292 n
138529500 2197799580353169 7307636377820070483 n

Які вимоги пред'являються до системи?

pngegg 1
ШВИДКІСТЬ РОБОТИ
Неправильно організована СКС не зможе якісно виконувати всі ваші завдання. Якщо мережа працює занадто повільно, можливо, їй потрібна модернізація.
ЗРУЧНІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Порядок потрібен скрізь, включаючи кабельну мережу. Якщо всім мережевим комутаторам властива певна структура, набагато простіше додати, замінити або видалити зайве обладнання.
АККУРАТНІСТЬ
Важливо, щоб СКС при роботі з нею користувачів або інших фахівців не викликала здивування від недбалості її монтажу. Професійний монтаж СКС - це не лише естетика, але й гарантія надійності та довговічності.
ЗБАЛАНСУВАНІСТЬ
Часто обладнання, встановлене в мережі, не використовується на 100% через низькошвидкісні канали передачі інформації. Спеціаліст, модернізуючи або створюючи СКС з нуля, прагне реалізувати потенціал усіх мережевих пристроїв та забезпечити простір для масштабування.
pngegg 1

ЧОМУ НАША СПІВПРАЦЯ БУДЕ УСПІШНОЮ?

РОБОТА "ПІД КЛЮЧ"

Усі роботи, пов'язані з монтажем СКС, ми виконуємо повністю - від складання технічного завдання до здачі проекту. Вам потрібно лише описати, які завдання ви ставите перед системою, все інше зробимо ми.

СХЕМА КОМУНІКАЦІЇ І РОЗМІЩЕННЯ ОБЛАДНАННЯ

Перед початком роботи ми розробляємо СКС. На етапі планування також визначаються точні терміни виконання робіт.
kyivopt l2
pngegg 55 kopiya

АЛЬТЕРНАТИВНІ ВАРІАНТИ

Під час підготовки проекту ми пропонуємо вам вибір з декількох варіантів, як з обладнанням відомих брендів, так і з бюджетними альтернативами (добре підходить за співвідношенням «ціна-якість»).

ПОШУК ТА УСУНЕННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ

При проведенні проекту ми також діагностуємо існуючу кабельну структуру на предмет обривів, неправильної крос-комутації, петель тощо.
pngegg 55 kopiya

ЮРИДИЧНА ЧИСТОТА

Перед виконанням робіт ми укладаємо договір, а оплата здійснюється за безготівковим розрахунком.

ДОКУМЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ

Після завершення проекту ми надаємо вам всю необхідну документацію, щоб СКС була зрозумілою не лише нам, як виконавцю, але й вам, як замовнику.

ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС

Ми можемо проводити роботи з монтажу СКС в зручний для вас час,в тому числі ввечері, у вихідні, святкові дні або вночі.

ЗАКУПІВЛЯ ОБЛАДНАННЯ

Ми самостійно підбираємо та закуповуємо все необхідне обладнання для реалізації вашого проекту, що позбавляє вас необхідності шукати комплектуючі та матеріали.
pngegg 56 kopiya

РОБОТА В КОМПЛЕКСІ

Після проведення кабельних робіт ми виконуємо налаштування мережевого обладнання: комутатори, маршрутизатори та Wi-Fi точки.

БАЛАНС ЦІНИ ТА ЯКОСТІ РОБІТ

Звичайно, завжди можна знайти знайомого знайомого системного адміністратора, який зробить все "за копійки", але чи задовольнить вас якість такого монтажу? Швидше за все, ні.Наші ціни не відрізняються від середньоринкових, але якість робіт завжди знаходиться на гідному рівні.

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ

Після завершення проекту ми надаємо клієнту гарантію на виконані нами роботи.
bez nazvaniya kopiya

В результаті ви отримуєте:

01
Збалансовану і якісну кабельну мережу
02
Високу швидкість передачі даних
03
Акуратне укладання проводів
04
Потенціал для розширення
05
Стабільну роботу мережі всередині компанії
06
Обладнання, яке потребує мінімального обслуговування
INSTALLATION SCS
Низька швидкість інтернету та обміну даними всередині компанії? Можливо, оптоволокно допоможе вам проводити менше часу в очікуванні та виконувати завдання швидше!

  ЕТАПИ НАШОЇ РОБОТИ

  АУДИТ
  Перед тим, як розпочати роботу, ми вивчаємо вашу мережеву інфраструктуру та з'ясовуємо її особливості, щоб надалі з їх урахуванням спроектувати систему.
  1
  СКЛАДАННЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ
  Після проведення аудиту ми проектуємо систему, розраховуємо вартість проекту (роботи + обладнання), вказуємо приблизні терміни монтажу.
  2
  ПІДГОТОВКА ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ
  Після ознайомлення з комерційною пропозицією ми разом з вами та вашим ІТ-спеціалістом складаємо технічне завдання, в якому відображаємо точні етапи роботи.
  3
  ВИСТАВЛЕННЯ РАХУНКІВ ТА ЇХ ОПЛАТА
  Після затвердження технічного завдання ми виставляємо рахунки за виконані послуги та поставлене обладнання. Оплата здійснюється відповідно до умов договору, зазвичай безготівковим шляхом.
  4
  ЗАКУПІВЛЯ ОБЛАДНАННЯ
  Після оплати рахунків ми розпочинаємо процес закупівлі необхідного обладнання від постачальників та очікуємо завершення поставок.
  5
  УЗГОДЖЕННЯ ЧАСУ ВИКОНАННЯ РОБІТ
  Обладнання придбано? Відмінно. Далі ми узгоджуємо день, зручний для проведення робіт. Ми не працюємо у вихідні, але у разі потреби можемо вийти на зустріч клієнту.
  6
  МОНТАЖ ТА НАЛАГОДЖЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
  Після отримання необхідного обладнання ми проводимо його монтаж та налаштування відповідно до вимог технічного завдання. Наші кваліфіковані фахівці забезпечать правильне підключення та оптимальну роботу обладнання.
  7
  СДАЧА ПРОЕКТУ
  Ми проводимо остаточну перевірку роботи системи та забезпечуємо її повну готовність до використання. Після цього ми здійснюємо передачу проекту замовнику та надаємо необхідну документацію і поради щодо експлуатації системи.
  8