VPN

Безпечне підключення філіалів та захищений доступ до ресурсів компанії

shape-image

VPN

- технологія, що дозволяє забезпечити одне або декілька мережевих з'єднань (логічну мережу) поверх іншої мережі (наприклад, Інтернету).

vpn

НАВІЩО ПОТРІБЕН VPN?

Підключення філіалів

Між філіалами створюється спеціальний захищений «тунель» поверх інтернет-з'єднання. Завдяки VPN є можливість шифрувати дані, що передаються між філіалами.
01

01

Мобільні співробітники

Працювати з ресурсами компанії стане значно легше для фахівців, які постійно перебувають у роз'їздах. Вони отримають можливість оперативно отримувати доступ до корпоративної мережі з будь-якої точки світу та в будь-який час доби.
02

02

Мережі провайдерів

Інтернет-провайдерам значно легше управляти потоком абонентів, які авторизуються за допомогою VPN, використовуючи свої логіни та паролі.
03

03

Обхід блокувань

Провайдер не дозволяє отримати доступ до певних ресурсів, VPN присвоює мережі іноземний IP-адресу, що дає можливість обійти блокування.
04

04

Захист даних у локальній мережі

Підвищення безпеки передачі даних між вузлами за рахунок шифрування та авторизації. Підключення третіх осіб до локальної мережі буде значно ускладнюватися.
05

05

Перевірка на підміну даних

Конкуренти, спецслужби та озлоблені співробітники не зможуть підмінити дані компанії. При передачі через VPN підозріла інформація буде виявлена. Це дозволить негайно відреагувати на інцидент.
06

06

ВИДИ VPN:

vpnnotebook
Програмний
Використовується ПК, на якому встановлена спеціальна програма (або кілька програм), що забезпечує функціональність VPN.
vpnrouter
Програмно-апаратний
Реалізація VPN здійснюється за допомогою спеціальних програмно-апаратних засобів (маршрутизаторів і відповідного програмного забезпечення).
vpnlock
Інтегрований
Цей комплекс забезпечує функціональність VPN та вирішує різноманітні завдання, включаючи фільтрацію трафіку, організацію мережевого екрану тощо.

Мережі, які можуть забезпечити VPN:

Вибір типу VPN-з'єднання залежить від вашої потреби.


Якщо вам потрібне просте і безпечне з'єднання для віддаленого доступу до Інтернету, підійде VPN "Вузол-мережа".


Якщо вам потрібно з'єднати дві мережі, наприклад, два офіси компанії, підійде VPN "Мережа-мережа".


Якщо вам потрібна висока швидкість і ви не проти складної настройки, підійде VPN "Вузол-вузол".

phone
server
router
notebook
VPN

"Вузол-вузол" (Peer-to-peer)

VPN-з'єднання між двома пристроями - сервером і комп'ютером, маршрутизатором або телефоном.
computer
server
tablet
notebook
VPN

"Вузол-мережа" (Point-to-network)

VPN-підключення для віддаленого доступу, яке з'єднує будь-який зовнішній пристрій з сервером після проходження автентифікації і надає користувачам можливість працювати вдома або у дорозі, отримуючи доступ до приватної мережі через загальнодоступну.
server
server
router
router
VPN
VPN

"Мережа-мережа" (Site-to-site)

З'єднання типу "сервер-сервер" або "маршрутизатор-маршрутизатор", яке з'єднує два сегменти приватної мережі, дозволяючи організаціям встановлювати зв'язок між окремими структурами, філіями або іншими компаніями та забезпечуючи безпеку зв'язку.

ОДНА VPN-СЕСІЯ

При використанні цієї функції неможливо увійти в мережу двічі під одним логіном та паролем. Якщо активний сеанс вже запущено, його повторний запуск буде заборонено.

Механізми захисту для VPN

АВТОРИЗАЦІЯ В VPN ЧЕРЕЗ SMS

Для входу в VPN на телефон співробітника може надходити SMS-повідомлення з кодом. Тільки після введення відповідної комбінації буде відкрито доступ до корпоративних ресурсів.

Механізми захисту для VPN

ОДНА VPN-СЕСІЯ

При використанні цієї функції неможливо увійти в мережу двічі під одним логіном та паролем. Якщо активний сеанс вже запущено, його повторний запуск буде заборонено.

АВТОРИЗАЦІЯ В VPN ЧЕРЕЗ SMS

Для входу в VPN на телефон співробітника може надходити SMS-повідомлення з кодом. Тільки після введення відповідної комбінації буде відкрито доступ до корпоративних ресурсів.

СПИСКИ IP-АДРЕС

Підключення до вашої корпоративної мережі буде можливо лише з дозволених IP-адрес. Наприклад, складається список IP-адрес робочих комп'ютерів ваших співробітників. Підключити до VPN будь-які інші пристрої буде неможливо.

ЗАХИСТ НА РІВНІ ЛОГІНА ТА ПАРОЛЯ

Логін та пароль – класичний спосіб забезпечення безпеки, який буде актуальним ще дуже довго. Такий захист є обов'язковим і використовується завжди. Іноді достатньо просто логіна та пароля, але при комбінуванні декількох способів рівень захищеності VPN буде значно вище.

ФІКСАЦІЯ СПРОБ НЕАДРЕСОВАНОГО ДОСТУПУ

Як тільки відбувається підозріла активність або перевищується максимальна кількість спроб введення пароля, адміністратору мережі приходить відповідне повідомлення на електронну пошту або в месенджер. Це дозволяє вчасно реагувати на підозрілу активність.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ VPN?

vpn img
КІЛЬКІСТЬ КОРИСТУВАЧІВ
МЕРЕЖЕВІ ПРИСТРОЇ
ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В КОМПАНІЇ
МОБІЛЬНІ СПІВРОБІТНИКИ
vpn
Допоможемо захистити корпоративні ресурси вашої компанії від зловмисників. Використання VPN також дозволяє працювати з корпоративними ресурсами з будь-якої точки з'єднання, забезпечуючи безпеку та захист даних навіть під час використання ненадійних мереж.

  Аргументи на користь успішного виконання проекту:

  Ми розбираємося в спеціалізованих пристроях
  Наші фахівці гарантовано зможуть підібрати необхідне обладнання. У нас є база надійних постачальників, які мають широкий асортимент обладнання Mikrotik, Cisco, Juniper, Palo Alto Networks та інших вендорів.
  01
  2024 02 18 104756
  Допоможемо підібрати правильні протоколи для VPN
  Протоколи - це набори правил, які визначають умови передачі інформації в мережі. Існує велика кількість протоколів для VPN, кожен з яких краще підходить в різних ситуаціях. Ми допоможемо вибрати той, який зможе виконати всі ваші завдання.
  02
  2024 02 18 104756
  БАГАТО МЕРЕЖ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У НАШОМУ УПРАВЛІННІ, ТА ЗАСОБИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ДЛЯ НИХ
  Ми вже працюємо з мережами протягом досить тривалого часу, і за цей час ми накопичили досвід та багато засобів автоматизації для їх управління.
  03
  2024 02 18 104756
  СПЕЦІАЛІСТИ, ЯКІ ВИКЛАДАЮТЬ КУРСИ З МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ
  На спеціальних курсах відвідувачі за допомогою наших спеціалістів навчаються "піднімати" VPN, налаштовувати мережеве обладнання Mikrotik та ін. У нашому штаті є співробітники, які чудово працюють з мережами та навчають цьому інших.
  04
  2024 02 18 104756
  НАВЧИМО ВАШИХ СПІВРОБІТНИКІВ РОБОТІ З VPN
  Створюючи VPN для вашої компанії, ми навчимо ваших працівників підключатися до нього та використовувати його. Кожному користувачу буде надіслано інструкцію в форматі PDF або навчальне відео на електронну пошту.
  05
  2024 02 18 104756
  vpn img2

  ПРАКТИЧНА СИТУАЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗАСОБІВ АВТОМАТИЗАЦІЇ VPN

  Уявімо, що у вас є компанія з 100 співробітниками, які регулярно підключаються до VPN для доступу до корпоративних ресурсів. Використання ручного налаштування VPN для кожного користувача може бути трудомістким і схильним до помилок. Засоби автоматизації VPN можуть допомогти вам спростити цей процес і зробити його більш безпечним. Вибір оптимального рішення залежить від потреб і бюджету вашої компанії. Важливо ретельно дослідити всі доступні варіанти, перш ніж приймати остаточне рішення.