Серверна

Створення серверної "з нуля": від структурованої кабельної системи з маркуванням до безперебійного електропостачання та контролю доступу.

shape-image

Серверна – це серце IT-інфраструктури компанії, якому, часто, не приділяється належної уваги. IT-фахівець якось обслуговує сервери, додає нове обладнання, яке частково "висить" на проводах.

СЕРВЕРНА – ЦЕ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ, ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ ПОРЯДОК І ХОЧУТЬ, ЩОБ ОБСЛУГОВУВАННЯ IT СТАЛО КОМФОРТНИМ.

20400

У яких напрямках відбувається робота з серверною?

Кабель-менеджмент
Живлення
Охолодження
Доступ
Додаткові системи
01

КАБЕЛЬ-МЕНЕДЖМЕНТ

Зробити серверну «красивою» та практичною – це цілі даної послуги.
Якісний кабель-менеджмент – це коли кабелі підключені логічно, розташовані не безформним клубком, а правильними блоками. Це значно полегшує життя фахівцям, яким згодом доведеться обслуговувати серверну.
Ось кілька фотографій, які наочно демонструють переваги якісного кабель-менеджменту:
1

БУЛО

2

СТАЛО

3
4

БУЛО

5

СТАЛО

7

БУЛО

8

СТАЛО

ЩО МИ РОБИМО У МЕЖАХ КАБЕЛЬ-МЕНЕДЖМЕНТУ:

01
Перепідключаємо, тестуємо, «видаляємо» непотрібну комутацію
02
Перезбираємо стійку (за потреби)
03
Маркуємо кабелі
pngegg 2 1

Маркування кабелів у серверній спрощує управління мережею, зменшує можливість помилок та прискорює обслуговування. Це забезпечує ефективне використання ресурсів та підвищує безпеку і надійність інфраструктури мережі. Загалом, маркування кабелів є важливою практикою для оптимізації роботи серверної та забезпечення її ефективного функціонування.

Маркування кабелів у серверній спрощує управління мережею, зменшує можливість помилок та прискорює обслуговування. Це забезпечує ефективне використання ресурсів та підвищує безпеку і надійність інфраструктури мережі. Загалом, маркування кабелів є важливою практикою для оптимізації роботи серверної та забезпечення її ефективного функціонування.

pngegg 2 1
pngegg 3
02

ЖИВЛЕННЯ

Щоб відключення та перепади напруги не вплинули на роботу обладнання та не призвели до поломки або критичних збоїв, ми встановлюємо:
ups2 Стабілізатори напруги
generator2 Додаткові лінії для підключення генераторів
battery2 Джерела безперебійного живлення
lightning2 Захист від блискавок
Усе це здатне зберегти серверну інфраструктуру в критичних ситуаціях та забезпечити безперервну роботу компанії без тривалих перерв на усунення неполадок.
pngegg 3
03

Охолодження

Існують спеціалізовані кондиціонери для серверних. Але часто компанії встановлюють звичайні побутові системи кондиціонування, які не призначені для роботи 24/7.

Як правило, ми пропонуємо клієнтам:


 • Встановити додатковий кондиціонер: це допоможе гарантувати, що серверна буде залишатися прохолодною, навіть якщо один кондиціонер вийде з ладу.
 • Встановити датчики температури для стійок: це дозволить відповідальним особам швидко отримати сповіщення, якщо температура в серверній почне підвищуватися.
 • Вжити заходів у випадку перегріву сервера: перегрів серверної може призвести до її "смерті", тому важливо мати план дій на випадок надзвичайної ситуації.
pngegg 4

Чому охолодження серверної - це важливо?

Серверна, як правило, представляє собою приміщення з обмеженим доступом та обмеженою вентиляцією, оскільки встановлення вікон не рекомендується з міркувань безпеки. Внаслідок роботи обладнання тут виникає значна кількість тепла, що порівнюється з використанням кількох обігрівачів. Відсутність попереднього планування охолодження може призвести до серйозних наслідків, включаючи втрату важливої корпоративної інформації та необхідність витрат на заміну обладнання.
pngegg 9
04

ДОСТУП

Більша частина файлів компанії зберігається в серверній. Проникнення сторонніх осіб може призвести, в кращому випадку, до дрібних несправностей, а в гіршому – до крадіжки інформації компанії, тому доступу до серверної потрібно приділяти підвищену увагу.
Ми створюємо різні СКУД – від великих корпоративних, до маленьких рішень для приміщень компанії.
Ось кілька прикладів СКУД, які ми можемо запропонувати:
 • Велика корпоративна СКУД: ця система може використовуватися для контролю доступу до кількох будівель, тисяч користувачів і складних правил доступу.
 • Мала СКУД для приміщень: ця система може використовуватися для контролю доступу до одного приміщення, наприклад, серверної або кімнати відпочинку.
 • Автономна СКУД: ця система не потребує підключення до комп'ютера і може використовуватися для контролю доступу до одного або кількох приміщень.
 • Сетева СКУД: ця система підключена до комп'ютера і може використовуватися для контролю доступу до кількох будівель і тисяч користувачів.
pngegg 9

Ми також можемо запропонувати широкий спектр додаткових функцій для СКУД, таких як:

Біометрична аутентифікація
Дозволяє користувачам отримувати доступ до приміщень за допомогою відбитків пальців, сканування обличчя або інших біометричних даних. Вона забезпечує високий рівень безпеки та зручності, оскільки базується на унікальних фізіологічних характеристиках кожного користувача.
Відеонагляд
Дозволяє вам відстежувати, хто входить і виходить з приміщеня серверної. Важливо зазначити, що система відеонагляду повинна бути правильно спроектована і встановлена ​​для забезпечення максимальної ефективності.
Сигналізація
Може попередити вас про несанкціонований доступ до приміщень. Можливість підключення до пульта централізованого спостереження, налаштування сповіщень на телефон або електронну пошту, інтеграція з існуючою системою відеонагляду.
05

Додаткові системи

pngegg 10
СИСТЕМА ПОЖЕЖОГАСІННЯ
В серверній встановлюються спеціальні датчики температури та порошкові капсули, щоб у разі непередбачених ситуацій уберегти більшу частину інформації та обладнання компанії від вогню.
858892b642e02d0cc2db1af623e158ec
ШУМОІЗОЛЯЦІЯ
Серверна ізолюється акустичним поролоном, щоб шум не заважав роботі.
ROOM SERVER
В рамках ідеальної серверної ми: проводимо кабель-менеджмент, покращуємо живлення в серверній, модифікуємо систему охолодження серверів, покращуємо безпеку серверної, при необхідності доповнюємо серверну системами пожежогасіння, покращуємо шумоізоляцію.

  Про особливості роботи

  Щоб користувачі нічого не помітили
  Наш спеціаліст може виконувати операції протягом робочого часу з тими пристроями, відключення яких мало вплине на роботу компанії. Також робота в серверні може проводитися у вечірній та нічний час.
  01
  2024 02 18 104756
  Безкоштовний аудит
  Перед початком роботи ми проводимо аудит: вивчаємо вашу серверну, розповідаємо, куди і як потрібно провести кабелі, яке додаткове обладнання слід встановити та інше.
  02
  2024 02 18 104756
  ЗРОБИМО КРАЩЕ, НІЖ ШТАТНИЙ СИСАДМІН
  Як правило, системні адміністратори шукають «відмазки», щоб не займатися кабель-менеджментом та оптимізацією серверної, а якщо їм надходить таке вказівка, виконують роботу абияк. Ми зацікавлені в досягненні чудового результату!
  03
  2024 02 18 104756
  pngegg 11