Відеонагляд

захист вашого дому та бізнесу

shape-image

МИ ПРОЕКТУЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО:

ВІДЕОНАГЛЯД

Наша команда спеціалізується на проектуванні та встановленні високоякісних систем відеонагляду для різних об'єктів. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші послуги охоплюють усі етапи від консультації та проектування до встановлення та післяпродажного обслуговування, гарантуючи клієнтам високу якість та задоволення від нашої роботи.
pngegg 14

Можливості систем відеонагляду

МОЖЛИВІСТЬ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ
Відеонагляд дозволяє керувати усією системою централізовано, деякі дії можна виконати програмно, не піднімаючись зі стільця.
ГОРИЗОНТАЛЬНЕ МАСШТАБУВАННЯ
У більшості випадків ви зможете без великих витрат збільшити кількість відеокамер. Зазвичай ми проектуємо системи так, щоб залишався потенціал для розширення.
ДОСТУП З БУДЬ-ЯКОГО МІСЦЯ З ІНТЕРНЕТОМ
Навіть будучи в іншому місці, ви зможете спостерігати за об'єктом в реальному часі та переглядати записи з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Відпустка на Кіпрі чи в Туреччині, відвідування дачі або відрядження не завадять контролю за важливим для вас об'єктом.

Можливості систем відеонагляду

pngegg 15
ПІДКЛЮЧЕННЯ БЕЗДРОТОВИХ ВІДЕОКАМЕР
У деяких випадках, коли фізично немає можливості "провести" кабелі, можуть використовуватися бездротові камери, які працюють за технологією Wi-Fi.
ПІДКЛЮЧЕННЯ ВІДДАЛЕНИХ ОФІСІВ
З IP-відеонаглядом ви можете підключати віддалені офіси через Інтернет до єдиного відеосервера компанії. Наприклад, ваш філіал в Дніпрі буде підключений до сервера в Київському офісі.
МОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ АПАРАТНОГО АБО ХМАРНОГО СЕРВЕРА
При встановленні IP-відеонагляду ви можете придбати як апаратний сервер, який буде розміщений у вашому офісі, так і орендувати сховище в хмарі у провайдерів.
pngegg 16
pngegg 18
pngegg 17

З яких компонентів складаються системи відеонагляду?

01

КАМЕРИ

Це "очі системи". Вартість камери залежить від її типу та бренду, роздільної здатності відео, частоти кадрів, можливості зйомки в нічний час і т.д.

pngegg 24
Аналогові камери
Аналогові камери є дешевшими, ніж IP, але мають ряд недоліків:

 • Функціональні обмеження (більшість не записує звук і не має детекторів руху);
 • Обмеження в підключенні до інших систем;
 • Відеосигнал не шифрується;
 • Масштабування системи ускладнюється.
pngegg 22
IP-відеокамери
IP-відеокамери коштують дорожче, але мають кілька переваг:

 • Дозволяють: охопити більшу площу, налаштувати віддалений доступ;
 • Широко використовуються з іншими мережевими пристроями;
 • Систему легко масштабувати;
 • Працюють з інтелектуальним програмним забезпеченням;
 • Підключаються до інших систем охорони.
exclamation point 009cde

Ми робимо ставку на майбутнє, пропонуючи нашим клієнтам лише IP-відеокамери. Ці камери нового покоління не лише забезпечують більш високу якість зображення, але й відкривають доступ до ряду функцій, недоступних для аналогових камер.

Helpdesk прагне надати своїм клієнтам найсучасніші рішення в галузі відеоспостереження. IP-камери – це вибір майбутнього, і Helpdesk вже сьогодні пропонує їх своїм клієнтам.

02

Відеореєстратори та сервери

Вони зберігають та обробляють інформацію.

pngegg 213

Вартість відеореєстраторів

залежить від кількості аудіо та відеоканалів, роздільної здатності зображення та обсягу жорсткого диска.

Вартість серверів

залежить від продуктивності процесора, обсягу оперативної пам'яті та ємності дискового простору.

exclamation point 009cde

Сервери можуть бути "хмарними", що означає, що ви платите щомісячну абоненську плату, але ваші дані знаходяться за межами вашої компанії. Безпеку потрібно налаштовувати більш уважно.

КАБЕЛІ
В системах IP-відеонагляду PoE (Power over Ethernet) дає можливість використовувати один кабель Ethernet для живлення та передачі даних, що значно спрощує монтаж. Натомість аналогові камери потребують до трьох окремих проводів: один для живлення, два для передачі відеосигналу. Протяжність кабельної мережі також впливає на загальну вартість системи відеоспостереження.
Програмне забезпечення
Існує платне програмне забезпечення для управління відеокамерами. Його ціна також впливає на вартість впровадження системи відеоспостереження.
C C T V
Ми розробляємо та встановлюємо системи відеоспостереження для дому та офісу в найкоротші терміни. Наші професійні послуги дозволяють забезпечити повноцінний контроль за безпекою вашого приміщення та прилеглій теріторії.

  Відеонагляд helpdesk:

  pngegg 5
  СПРОЕКТУЄМО СИСТЕМУ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО
  Спеціаліст відвідає об'єкт, розрахує кількість відеокамер та їх розташування, складе план. При правильному плануванні система відеоспостереження успішно забезпечить безпеку вашого будинку або компанії.
  Ми встановимо та запустимо систему відеоспостереження "під ключ"
  Якщо у вас вже є кабельна інфраструктура, наші фахівці інтегрують систему у вже існуючу. Якщо ж кабелі відсутні, ми їх прокладемо за необхідності. Вам чи вашим спеціалістам не потрібно нічого робити самостійно. Після оплати робіт та закупівлі обладнання розпочинається монтаж системи. По завершенні ви отримуєте готову систему відеоспостереження.
  pngegg 27
  НАЛАШТУВАННЯ АЛГОРИТМІВ СИСТЕМИ ВІДЕОНАБЛЮДЕННЯ
  Після монтажу та запуску спеціаліст може налаштувати наступні функції системи відеоспостереження:

  • розпізнавання руху;
  • віддалений перегляд;
  • мережеві клієнти для управління відеосервером;
  • багатомоніторність;
  • розпізнавання номерів автомобілів;
  • управління обертовими камерами;
  • шифрування;
  • час зйомки та зберігання відеозаписів та інше.
  Ми впровадимо систему відеоспостереження в розумні строки
  Термін впровадження системи залежить від складності проекту, інфраструктури об'єкта, складності налаштування та вибраного обладнання (у деяких випадках час доставки може зайняти певний час). У середньому, час впровадження невеликої відеосистеми (до 10 камер) становить 2 тижня, а для великої системи - від 1 до 3 місяців.